FEBLIK, czyli weź się na warsztat

Dla osób chcących zasiąść przy złotniczym stole choć na chwilę i zmierzyć się ze srebrną materią lub innym metalem kolorowym mam coś specjalnego. Na platformie FEBLIK , z którą współpracuję, znajdziecie specjalnie przygotowane, kilkugodzinne warsztaty hobbystyczne w mojej pracowni.

Cieszący się największym zainteresowaniem warsztat „ Stwórz spersonalizowaną obrączkę”, podczas którego przeprowadzam Was przez cały proces tworzenia. Najważniejsze jest to, że biżuterię wykonacie według Własnego pomysłu.

Kolejny warsztat to Obrączki dla dwojga”, podczas którego dzieje się mnóstwo dobrego, a powstające dzieła wymykają się tradycyjnym wyobrażeniom o obrączkach. Biorą w nim udział przyjaciele, matki z córkami, pary.

Jeśli nie jesteście do końca przekonani czy chcecie wziąć udział w profesjonalnym kursie jubilerskim przygotowującym do rozpoczęcia pracy nad własną kolekcją biżuterii mam dla Was propozycję dwudniowych warsztatów „ Złotnictwo dla początkujących”. Poznacie warsztat jubilera, podstawkowe narzędzia i wykonacie srebrny komplet biżuterii.

Wszystkie warsztaty możecie zakupić na Feblik w formie voucheru i podarować jako niewątpliwie oryginalny prezent. To co bierzemy się na warsztat?


Dodaj komentarz